Більшість українців підтримує новий локдаун

Більшість українців підтримує новий локдаун
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Більшість українців (56%) зараз підтримують введення жорсткого карантину , якщо захворюваність на COVID-19 буде істотно зростати. Проти введення нових обмежувальних заходів 41% респондентів.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг”.

Loading...

Дві третини українців підтримують закриття ресторанів, кафе і кінотеатрів на час локдауну. 58% опитаних українців не заперечують проти закриття спортзалів, 52% – шкіл, 47% – дитсадків. При цьому майже 80% проти того, щоб блокували міжміський і міський громадський транспорт.

Більше третини (37%) вважають, що рівень захворюваності на COVID-19 в Україні зростає, 34% говорять, що він не змінюється, 20% – зменшується.

Більшість українців підтримує новий локдаун

Більшість українців підтримує новий локдаун

Дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг» також показують , що Володимир Зеленський був би знову обраний президентом, якби вибори в країні відбулися на початку березня 2021 року – діючий глава держави отримав би 22,5% голосів. При цьому якщо порівнювати з лютим, то його рейтинг трохи просів – тоді його підтримували 23,1% українців.

Київський міжнародний інститут соціології та «Левада-центр» повідомили , як українці ставляться до Росії і навпаки.

Нагадаємо, опитування компанії Research & Branding Group показав , що абсолютна більшість українців (91%) не готові з розумінням поставитися до підвищення тарифів.

Якби вибори до Верховної Ради пройшли в кінці лютого 2021 року, то 5% -ний бар’єр змогли б подолати чотири парламентські партії.

 

Джерело: Народна Правда