Київ намагався обдурити Кремль: Москаль назвав причину загострення на Донбасі

Київ намагався обдурити Кремль: Москаль назвав причину загострення на Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Загострення на Донбасі сталося після того, як в Кремлі зрозуміли, що Київ намагається їх обдурити. Домовленості щодо режиму “тиші” були досягнуті за рахунок обіцянок України провести переговори з представниками “ДНР” і “ЛНР”.

Таку заяву в ефірі “Апостроф ТВ” зробив екс-нардеп ВРУ, колишній голова Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

Loading...

“Загострення на Донбасі було передбачуваним. … Були домовленості про” всеосяжної “тиші в обмін на те, що Україна буде готова до переговорів з представниками” ДНР “і” ЛНР “так, як хотіла Москва. Такий чисто придністровський сценарій. І на проведення виборів на окупованих територіях “, – вважає Москаль.

На думку політика, Київ тягнув час заявами представників української сторони в ТКГ про проведення виборів на окупованій території Донецької та Луганської областей:

“Фокін і Кравчук закидали суспільству різні дурниці, а потім сказали, що це особиста думка Фокіна. Хоча якщо людина займає таку посаду, у нього не повинно бути ніякого особистого думки”.

Він звернув увагу, що українське суспільство на ці пропозиції української сторони в ТКГ про проведення виборів в ОРДЛО відреагувало негативно.

“Все побачили, що вони затягують час, Росія зрозуміла, що їх обманюють – і як наслідок, пішло загострення на Донбасі”, – пояснив Москаль.

Як повідомлялося раніше, ватажок терористів «ДНР» Денис Пушилін погрожує атакувати позиції Збройних сил України на Донбасі.

Окупаційна адміністрація тимчасово окупованих територій Донецької області планує прийняти так званий «закон» про перетин лінії розмежування , він передбачає введення дозвільної процедури на виїзд осіб з тимчасово окупованої території області, а також визначає категорії осіб, яким заборонений в’їзд / виїзд.

Джерело: Народна Правда
загрузка...