Третя хвиля COVID-19 буде важкою: Скалецька розповіла, що чекає на українців

Третя хвиля COVID-19 буде важкою: Скалецька розповіла, що чекає на українців
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Третя хвиля COVID-19 в Україні може бути більш серйозною ніж попередні. Так, у Польщі прогнозують, що за оптимістичних обставин добовий приріст нових хворих досягне 20 тисяч.

Loading...

Таку заяву зробила міністр охорони здоров’я в 2019-2020 роках Зоряна Скалецька. Також вона нагадала, що незважаючи на старт вакцинації, українці не повинні нехтувати правилами захисту і дотриманням соціальної дистанції.

“Я прошу всіх відразу розділяти: вакцинація – це процес, де на першому етапі ми вакцинуємо людей з хронічними захворюваннями, які перебувають у групі ризику. Вони більше за всіх потрапляють на госпіталізацію. Вакцинація потрібна, щоб зменшити тиск на медичну систему. Але це не виключає дотримання всіх правил. І я всіх дуже прошу: маски, дезінфекція, дистанція, перебування на повітрі і провітрювання приміщень. Це настільки критично, оскільки вакцинація вплине на наше життя через рік-два. Зменшення важких протікань хвороби буде швидшим серед тих людей, які будуть вакциновані. Для всіх інших залишаються ті ж правила і обмеження в тому числі”, – закликає Скалецька.

Як ми вже розповідали раніше, польські прикордонники не пропустили через кордон автобус з України після того, як один з пасажирів зізнався, що його тест на COVID-19 дав позитивний результат.

Тим часом, тільки 24,1% українців готові вакцинуватися від COVID-19, якщо буде така можливість. При цьому не будуть вакцинуватися 60,2% респондентів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...