У Львові побили музикантів, які на замовлення виконали пісню російською

У Львові побили музикантів, які на замовлення виконали пісню російською
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Львові вуличних музикантів побили і зламали музичні інструменти за пісню, сповнену російською мовою.

Як повідомляє Telegram-канал ” Perepichka News “, до музикантів підійшла дівчина, яка вимагала, щоб музиканти “не виражалися мовою агресора”.

Loading...

Все, що відбувалося дівчина знімала на відео і викладала в соціальну мережу. Вже через кілька годин на музикантів напали, зламали музичний інструмент і побили.

При цьому самі музиканти спілкувалися з дівчиною державною мовою, а пісню російською виконували на замовлення одного зі слухачів.

Новину про побиття музикантів дівчина назвала найкращою за день і закликала “так поступати з усіма московськими с*ками”.

“У Львові вуличні музиканти виконували російську пісню на замовлення одного зі слухачів. Все було добре, поки поруч не з’явилася войовнича захисниця солов’їної. Вона переконливо попросила співака не говорити мовою агресора в громадському місці, той відповів, що “має право”. Все, що відбувалося мовний омбудсмен на півставки викладала в ТікТок. Через пару годин упертих музикантів наздогнали 10 хлопців з “Сокола”, побили і знищили їх інструмент. На цю новину винуватиця торжества сказала: “Бальзам на душу”.

 

У Кривому Розі у відділенні “Укрпошти” стався мовний скандал. Співробітниця організації відмовилася перейти на українську мову на прохання відвідувача. Крім того, вона ігнорувала правила карантину – була без маски.

Як повідомлялося раніше, співробітницю кав’ярні, яка стала фігуранткою мовного скандалу в Дніпрі, звільнили – відвідувачка кафе Coffein напередодні заявила , що бариста не зрозуміла слово “тістечко” і відмовилася говорити з нею українською мовою, тому що народилася не в Україні.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...