У Зеленського відреагували на введення санкцій проти Коломойського

У Зеленського відреагували на введення санкцій проти Коломойського
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

В Офісі президента України відреагували на рішення Держдепу США щодо введення санкцій проти олігарха Ігоря  Кооломойского.

Loading...

Як зазначено в заяві ОП, Україна вдячна кожному партнеру за підтримку на шляху деолігархізації.

У президентському офісі відзначають, що Україна повинна подолати систему, в якій домінують олігархи, і в цьому їй допомагають міжнародні партнери.

“Менш ніж за два роки каденції він зробив для деолігархізації у рази більше, ніж будь-хто з попередніх президентів … Україна вдячна кожному партнеру за підтримку на цьому шляху. Боротьба з олігархами лежить не тільки в площині кримінальної відповідальності”, – вважають в ОП.

У Зеленського додали, що “кожне справедливе рішення” в напрямку деолігархізації допомагає Україні “стати сильною і по-справжньому незалежною державою”.

“Ми будемо невідступно рухатися на шляху реформування кожного сектора і зміцнення наших відносин, у тому числі і зі стратегічним партнером – США”, – підкреслили в офісі Зеленського.

Як ми вже розповідали раніше, президент Володимир Зеленський зізнався, що отримує SMS від олігарха Ігоря Коломойського.

Тим часом, інвестиційний банкір, фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса розповів, що буде, якщо державний «ПриватБанк» повернуть українському олігарху Ігорю Коломойському.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...