Діанова: Прихід Оксани Марченко принесе в українську політику духовність і правду

Діанова: Прихід Оксани Марченко принесе в українську політику духовність і правду
Автор Желізняк Олександр в Новини

Оксана Марченко виступає в якості фігури, здатної привнести в українську політику такі цінності як правда і духовність. Так журналіст Анна Діанова прокоментувала вихід фільму «Прочанка» на Youtube-каналі Оксани Марченко, запланований на 5 березня. Про це Діанова написала в Facebook.

«Оксана представила свій проект «Прочанка» на прес-конференції 1 березня. Це документальний фільм, що розповідає про православні монастирі України. Кожен епізод «Прочанки» розкриває певну тему – покаяння, милосердя, любов, прощення – через призму історій людей, яким допомогла вижити віра в Бога. 5 березня всі бажаючі зможуть подивитися першу серію на YouTube-каналі Оксани Марченко», – анонсувала журналістка.

Loading...

Діанова наголосила, що відома телеведуча Оксана Марченко заявила про те, що піде в політику після того, як президент Зеленський підписав указ про санкції щодо неї.

«Також Оксана розповіла, що не планувала йти в політику, але незаконний указ Зеленського про санкції вплинув на її рішення приєднатися до «Опозиційною платформі – За життя»; про те, як вона ставиться до нинішньої влади, який хоче бачити нашу Україну», – перерахувала журналістка.

«Свого часу Україна полюбила Оксану Марченко за такі проекти на українському телебаченні, як «Україна має талант» і X-Factor. Всі ми бачили, як щиро і дуже по-доброму Оксана вболівала за кожного учасника, як намагалася допомогти і підтримати героїв програми. А тепер Оксана сама стала тим самим Х-фактором, здатним привнести духовність і правду в нашу політику. Тим більше що це сьогодні просто життєво необхідно! » – підкреслила автор.

Діанова наголосила, що Оксана Марченко веде активну благодійну діяльність.

«Фонд Оксани Марченко вже довгі роки надає допомогу тим, хто цього потребує: допомагає людям відновлювати зір, будує багатодітним сім’ям будинки, сприяє зведенню храмів… Найцінніше, на мій погляд, це коли людина ВІДЧУВАЄ ВНУТРІШНЮ ПОТРЕБУ допомагати людям», – зазначила журналіст.

Діанова також розповіла про успішний телепроект Оксани Марченко «Час будувати».

«Всього одна історія, яка характеризує нашу героїню. У багатодітній родині Беланін, яка мешкає в селищі Синевирська Поляна на Закарпатті, померла вагітна мама, а тато ще раніше покинув сім’ю. Старенька бабуся і діти жили в хатині і по 15 раз в день ходили по воду до річки, тому що у них не було елементарних зручностей. Старша дівчинка Оля з 16 років почала працювати, щоб утримувати сім’ю. Тоді друзі і сусіди звернулися за допомогою на проект Оксани Марченко «Час будувати». І в результаті, завдяки допомозі Оксани Марченко, у сім’ї тепер є великий будинок з усіма зручностями, а у Олі своя сувенірна крамниця. Таких щасливих історій на рахунку фонду Оксани Марченко багато », – повідомила журналістка.

Разом з тим Діанова впевнена, що всі претензії до Оксани Марченко як дружини Віктора Медведчука безпідставні, тому що не опозиція, а влада на чолі з Володимиром Зеленським несе відповідальність за важку ситуацію в Україні.

«Так, комусь може не подобатися, що Оксана – дружина Віктора Медведчука. Але давайте об’єктивно – це не лідер опозиції, а нинішня влада на чолі із Зеленським «зливає» суверенітет України, підвищує комунальні тарифи і продовжує війну на Донбасі », – аргументувала журналістка.

«Ми знаходимося на межі, коли, як бачиться мені, порятунок ще можливо, але для цього, на мій погляд, в політиці має бути більше таких людей як Оксана Марченко», – закічнила журналістка Анна Діанова.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...