Навколо Оксани Марченко об’єднаються лідери громадської думки, оскільки вона несе в маси меседж вибачення, – ЗМІ

Навколо Оксани Марченко об’єднаються лідери громадської думки, оскільки вона несе в маси меседж вибачення, – ЗМІ
Автор Желізняк Олександр в Новини

Навколо телеведучої Оксани Марченко об’єднаються лідери громадської думки, оскільки вона несе в маси меседж вибачення. Про це пише телеграм-канал Леґітимний.

“Подивилися фільм Оксани Марченко” Прочанка “і ми зрозуміли головний меседж цього фільму – ПРОБАЧЕННЯ. Те, що чекає нашу країну і весь український народ в майбутньому. Ми повинні будемо пробачити один одного, “сепаратисти Донбасу пробачити укропів, укропи повинні пробачити сепаратистів, майданівці пробачити Беркут, Беркут майданівців і т.д. “. Тільки тоді ми зможемо перегорнути цю сторінку розколу і переродиться як нація, яка готова до майбутнього.

Loading...

Цей меседж Оксана Марченко проносить крізь призму релігії та історії Києво-Печерської Лаври, а головне питання у фільмі звучить так: “як пробачити, коли пробачити неможливо…” “пробачити це означає зупинити своє руйнування”.

Поява в фільмі іменитого спортсмена Олександра Усика підтверджує факт, що навколо Оксани Марченко будуть об’єднаються лідери громадської думки, а сама Оксана Михайлівна буде нести меседж в маси вибачення заради миру”, – наголошується в повідомленні.

При цьому резюмується, що зазначений фільм є хорошим “фундаментом” для майбутньої політичної кар’єри телеведучої.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...