Корупційний скандал: відсторонений заступник Кличка хоче повернутися на посаду

Корупційний скандал: відсторонений заступник Кличка хоче повернутися на посаду
Автор Марія Петренко в Новини

Відсторонений від посади заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник подав заяву про поновлення.

Про це чиновник написав на своїй сторінці у Facebook.

Loading...

Поворозник повідомив, що досудове розслідування справи, через яку його відсторонили від посади заступника голови КМДА, завершилося та скероване до суду з обвинувальним актом.

Поворозник заявив, що він не є стороною у цьому кримінальному провадженні.

«Наголошую– ні я, ні будь-хто з інших працівників КМДА, не є сторонами або учасниками кримінального провадження, про яке так резонансно заявляли», – написав він.

На підтвердження своїх слів Поворозник оприлюднив відповідь на запит від керівника слідчого управління СБУ у місті Києві Ігоря Хоменка.


Корупційний скандал: відсторонений заступник Кличка хоче повернутися на посаду


Поворозник також повідомив, що вже подав заяву про поновлення на посаді міському голові Києва Віталію Кличко.

«Я готовий приступити до виконання службових обов’язків в повному обсязі та подав відповідну заяву міському голові. Вважаю, що повернути мене до виконання обов’язків буде справедливим і законним», – зазначив він.

Раніше Кличко вимагав від правоохоронців розставити крапки над «і» у справі Поворозника.

Нагадаємо, 14 квітня 2020 року СБУ провела обшуки в КМДА. ЗМІ повідомили про те, що Микола Поворозник нібито вимагав хабара від забудовника за узгодження містобудівних умов і обмежень у розмірі $125 тис. Під час отримання $60 тис. був затриманий посередник.

Натомість Поворозник заявив, що не брав хабара, і вимагає публічного розслідування.

Кличко переконаний, що розслідування справи Поворозника має бути відкритим та публічним, і суспільство повинне отримати відповіді на всі питання.

Кличко відсторонив Миколу Поворозника від виконання обов’язків на час розслідування і поклав виконання обов’язків першого заступника голови Київської міської держадміністрації на Валентина Мондриївського.

Джерело: Народна Правда
загрузка...