Стали відомі результати аналізів Зеленського

Стали відомі результати аналізів Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини

Журналісти роздобули результати аналізів Президента Володимира Зеленського, біоматеріал для яких влітку 2020 року зібрали журналісти Анатолія Шарія та передали на дослідження в Німеччину і Україну. І ось – в сечі знайшли марихуану і метадон. Про це пише політолог Андрій Дроздов у блозі на «Кореспонденті».

Він нагадує, що ще перед виборами в 2019 році Зеленського підозрювали у вживанні наркотиків, через що Володимир Олександрович навіть вирішив здати аналізи, щоб довести зворотне. «Правда, результати цих аналізів його друг Михайло Радуцький допоміг сфальсифікувати, за що потім очолив цілий комітет Ради, а українці так і не дізналися, кого вони обрали на пост президента», – додає він.

Loading...

Дроздов також зазначає, що вже будучи главою держави, Зеленський на публіці не раз поводився дивно. Ось кадри наради Закарпатської митниці в Ужгороді:

А ось президент в парламенті. Відео говорить за себе:

А тут Зеленський в Маріуполі. Нерви?

«Загалом, підозр багато, в мережі можна знайти тисячі постів про вживання Зеленським наркотиків. Проблема в тому, що результати аналізів Зеленського зберігають під грифом «цілком таємно» і довести те, про що багато і так здогадуються, було проблемно», – додає він.

У той же час політолог зазначає, що журналістам вдалося знайти результати цих аналізів і опубліковані вони були в італійському виданні Еditoriale italiano.

«Зараз ситуація прояснюється. Після публікації про його аналізах до нашого президента буде багато питань. Наприклад, навіщо Зеленський вживав метадон. Лікарі кажуть, що цим препаратом лікують наркотичну залежність. Наприклад, коли людина намагається піти від сильніших наркотиків. Що цікаво, симптоми людини, що вживає метадон, включають дуже дивну поведінка. А тепер перегляньте відео по посиланнях вище. Погодьтеся, змушує задуматися», – зазначає Дроздов.

Стали відомі результати аналізів Зеленського

Стали відомі результати аналізів Зеленського

«Бути може, Зеленський взагалі не здатний керувати державою, і йому потрібен курс лікування? Адже це не питання жартів в соцмережах – людина поводиться неадекватно, приймає абсолютно незаконні рішення, веде країну до дна. А ми всі – пасажири Титаніка, яким керує божевільний капітан», – підсумовує політолог Андрій Дроздов.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...