Англійська може стати другою мовою в Україні – Данилов

Англійська може стати другою мовою в Україні – Данилов
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Англійська мова можуть зробити другою мовою в Україні. Як вважають українські чиновники, знання англійської є запорукою української незалежності.

Loading...

Відповідну заяву зробив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данилов на форумі “Україна 30”.

“На превеликий жаль, за 30 років ми не визначили українську мову як первинну і фундаментальну мову нашої незалежності. І ми за 30 років не звернули увагу на англійську мову, яка повинна бути обов’язковою другою мовою в країні. Для того, щоб ми з вами були захищені від тих атак, від яких ми сьогодні страждаємо, від Російської Федерації”, – стверджує Данилов.

Він нагадав, що раніше українські політики загравали з російською мовою і “копали яму”, в якій сьогодні опинилася Україна. А на сьогоднішній день, РФ саме російською мовою транслює свої наративи на територію колишнього Радянського Союзу.

“Я ще раз звертаю увагу, знання англійської мови є запорукою незалежності нашої країни. Англійська мова повинна використовуватися з дитячого садка і школи … Її не потрібно вчити, її потрібно знати”, – підкреслив Данилов.

Як ми вже розповідали раніше, майже дві третини українців (61,7%) підтримують діючу норму закону про обслуговування українською мовою.

А також, в магазині одягу в Одесі стався мовний скандал через обслуговування українською мовою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...