COVID став агресивнішим: зростає кількість реанімації, майже 10 областей близькі до “червоної” зони

COVID став агресивнішим: зростає кількість реанімації, майже 10 областей близькі до “червоної” зони
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В Україні збільшилася кількість госпіталізацій хворих COVID-19 – майже 21 тисяча за минулий тиждень (позаминулого було 17 600 госпіталізацій). Майже 10 областей знаходяться у “помаранчевій” зоні карантину і вже близькі до “червоного” рівня.

Таку заяву зробив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Loading...

За його словами, на сьогоднішній день пацієнтами з COVID-19 зайнято 29 573 ліжка. Всього для пацієнтів з COVID-19 виділено 70 157 ліжок, з яких 60 тисяч забезпечені киснем.

Він також додала, що зросла кількість зайнятих реанімаційних ліжок – з 1,5 тисячі до 2 тисяч. Це означає, що число важких випадків збільшується.

«В Україні продовжує працювати адаптивний карантин. В областях з широким розповсюдженням коронавірусної хвороби введений червоний рівень. Це Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська та Житомирська області. Також майже 10 областей знаходяться в помаранчевій зоні і близькі до червоного рівня», – цитує Шмигаля сайт президента України.

Одночасно з цим в Міністерстві охорони здоров’я повідомляють про стабілізацію ситуації на Прикарпатті.

Як стало відомо 9 березня, Україна схвалила китайську вакцину проти коронавірусу компанії Sinovac. Поставку першої партії препарату очікують в березні.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляв , що в Україні не зафіксовано важких випадків після вакцинації проти COVID-19 препаратом CoviShield.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...