Карантин в Україні: стало відомо, як потрапити в “червоні” зони на потязі

Карантин в Україні: стало відомо, як потрапити в “червоні” зони на потязі
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Стало відомо, як можна дістатися до міст, які знаходяться в “червоній” зоні карантинних обмежень на сьогоднішній день.

Loading...

Деталі озвучив в.о. члена правління “Укрзалізниці” Олександр Перцовський, передає Україна 24.

“Укрзалізниця” всю останню інформацію про розклад відразу публікує у себе на сайті. Ситуація постійно змінюється, ми завжди оперативно реагуємо. Ми на своєму сайті постійно показуємо, які найближчі станції до тих регіонів, в яких почнуть діяти обмеження на посадку і висадку з 7 березня. Наприклад, для пасажирів в Івано-Франківськ є найближча станція на території Львівської області – Ходорів. Якщо пасажири повинні виїхати з гірських курортів, тобто станція на Закарпатті – Ясіня, це біля Ворохти. Ми стежимо за достатністю місць на Львів. На Львів досить квитків”, – сказав він.

Також наголошується, що українці, у яких на руках вже знаходяться квитки в “червону” зону, можуть без проблем їх повернути.

“Ніяких. Діє механізм під час цих карантинних обмежень, коли людина може повернути гроші за квиток навіть після того, як поїзд уже поїхав. Також не варто зараз повертати квитки, куплені на дати пізніше 14-15 березня. Ситуація змінюється. Якщо якийсь регіон виходить з “червоної” зони, ми відразу відкриваємо рейси. Третє, ми дозволяємо посадку, якщо, наприклад, квитки взяті з Івано-Франківська, на будь-який інший станції по ходу слідування. ми також зараз з Міністерством охорони здоров’я та іншими міністерствами відпрацьовуємо механізм спеціальних рейсів на дати, як 8 березня, коли багато людей потребують виїзду”, – сказав він.

Як ми вже розповідали раніше, більшість українців (56%) зараз підтримують введення жорсткого карантину, якщо захворюваність COVID-19 буде істотно зростати. Проти введення нових обмежувальних заходів 41% респондентів.

Тим часом, дев’ять українських областей найближчим часом можуть опинитися в «червоній» зоні карантину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...