В Україні хочуть відкрити музей кремлівської пропаганди

В Україні хочуть відкрити музей кремлівської пропаганди
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні може з’явитися новий музей – онлайн-музей російської пропаганди, який буде демонструвати вплив дезінформації і фейків.

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” повідомив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Глава відомства прокоментував ініціативу створити Центр протидії дезінформації:

“З приводу створення Центру протидії дезінформації – це дуже важлива ініціатива. Центр, який ми створюємо і найближчим часом анонсуємо, – це маленький першу цеглинку створення досить великого міжнародного центру, який планується створити в Україні. Ми діємо за принципом балтійських країн, Фінляндії, Чехії, де є такі центри. Це швидше центри просвітницькі, які моніторять, дозволяють викривати і показують, що таке, власне, дезінформація і фейки, щоб громадяни розуміли, в якому середовищі ми знаходимося. ми хочемо створити онлайн-музей російської пропаганди. Це тільки перший крок”.

Нагадаємо, раніше міністр культури Олександр Ткаченко назвав топ-3 тези російської пропаганди про Україну. За його словами, російські медіа свідомо спотворюють образ України і українців.

Головна російська пропагандистка Маргарита Симоньян запропонувала роботу співробітникам телеканалів «112 Україна», ZIK і NewsOne, які потрапили під санкції.

 

Джерело: Народна Правда