В Україні відновили показники регіонів по COVID-19: які потрапили до “червоної” зони

В Україні відновили показники регіонів по COVID-19: які потрапили до “червоної” зони
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Чотири області України потрапили в “червону” зону, ще дев’ять – в “помаранчеву”, після поновлення показників по областях по захворюваності COVID-19.

Loading...

Детальну статистику опублікувало Міністерство охорони здоров’я України.

У “червоній” зоні карантинних обмежень виявилися Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області.

В “помаранчевої” зоні опинилися місто Київ, Вінницька, Донецька, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська і Хмельницька області.

Решта областей України залишаються “жовтими” – Волинська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Харківська, Херсонська, Черкаська та Чернігівська області.

Відзначимо, станом на 9 березня в Україні показник госпіталізацій перевищено в столиці і восьми областях – у Вінницькій (118,3 на 100 тисяч населення при нормі 60), Житомирській (88 на 100 тис. населення), Закарпатській (95,6), Івано-Франківській (147), Миколаївській (72,7), Тернопільській (60,1), Хмельницькій (68,3) та Чернівецькій (99,8).

Як ми вже розповідали раніше, більшість українців (56%) зараз підтримують введення жорсткого карантину, якщо захворюваність COVID-19 буде істотно зростати. Проти введення нових обмежувальних заходів 41% респондентів.

Також, стало відомо, як можна дістатися до міст, які знаходяться у «червоній» зоні карантинних обмежень на сьогоднішній день.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...