Білорусь заявила про постачання з України зброї для терактів: деталі “звинувачення”

Білорусь заявила про постачання з України зброї для терактів: деталі “звинувачення”
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

В Україні відкинули інформацію голови Комітету держбезпеки Білорусі Івана Тертеля про нібито постачання великих партій “зброї з України” в Білорусь.

Loading...

Відповідну заяву зробив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко на своїй сторінці в Twitter.

Так, раніше голова КДБ Білорусі заявив, що з України в Білорусь начебто поставлялися величезні партії зброї для скоєння терактів.

“З території України великі партії, величезні партії зброї на нашу територію доставлялися для подальшого використання з метою дестабілізації ситуації, планувалися терористичні акти як щодо об’єктів державних відомств, так і щодо окремих посадових осіб, у тому числі з загрозою загибелі великої кількості населення” , – заявив Тертелю.

У зв’язку з цим, Білорусь направила Україні по лінії Генпрокуратури “запити з фактами, прізвищами, телефонами причетних осіб”.

“Відповіді нами не отримано. По групі Оліневіча отримана формальна відписка про те, що ні дотримана формальна сторона запитів. Це не відповідає нашим партнерським відносинам з Україною і, вважаємо, створює загрозу для нашої держави в перспективі”, – стверджує глава КДБ Білорусі.

Україна, у свою чергу, всіляко відкинула оприлюднену інформацію.

“Повна нісенітниця, яка вже не перший раз звучить з вуст білоруських чиновників. Категорично відкидаємо заїжджену мантру про “зброю з України”. Влада в Білорусі повинна нарешті припинити лякати білоруський народ надуманим зовнішнім ворогом”, – вважає Ніколенко.

Як ми вже розповідали раніше, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко висловив переконання, що його країна і Росія не мають потреби в злитті і створенні єдиних органів управління.

Тим часом, слідчий комітет Білорусі ініціював екстрадицію лідера місцевої опозиції Світлани Тіхановської.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...