Українцям дозволили оформляти допомогу з безробіття онлайн: інструкція

Українцям дозволили оформляти допомогу з безробіття онлайн: інструкція
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

В Україні змінили механізм надання послуг населенню Державною службою зайнятості. Тепер підтвердження безробітним наміри перебувати в статусі безробітного на період карантину можливо оформити дистанційно, без необхідності відвідування центру зайнятості.

Loading...

Подробиці оприлюднила прес-служба Урядового порталу.

Також збільшено з 10 до 30 днів термін подачі до центрів зайнятості документів, на підставі яких їм було надано статус в період карантину в режимі онлайн;

Крім того, було впроваджено дистанційне складання плану працевлаштування, отримання права на проходження професійної підготовки особами, звільненими з військової служби після участі в АТО до досягнення ними пенсійного віку.

Відзначимо, згідно з офіційними даними, станом на січень 2021 року в Державній службі зайнятості перебувають 459 тисяч безробітних. Серед безробітних жінки становлять 56%, чоловіки – 44%.

Диплом про вищу освіту з них мають 49% тих, хто шукає роботу, 34% закінчили професійно-технічний навчальний заклад, і тільки 17% мають один документ – про повну загальну середню освіту.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні в 2020 році середня зарплата виросла майже на 1000 грн. Але при цьому економісти звертають увагу на зростання безробіття і боргів по зарплатам.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...