“Влада” Криму хоче судитися з Україною через “водну блокади”

”Влада” Криму хоче судитися з Україною через “водну блокади”
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Так звана “влада” окупованого Криму планує подати позов проти України для компенсації шкоди нібито завданою водною блокадою.

Loading...

Як передає видання ТАСС, про це заявив “спікер Госдуми” Володимир Константинов.

Він повідомив, що спочатку спробує довести вину України в російських судах, а потім піде і в міжнародні.

“Настане момент, коли ми зможемо пред’явити ці позови в повній мірі. Це початок великої претензійної роботи, тому що слідом у нас енергетична блокада, транспортна блокада – це мільярди, які ми були змушені витратити і ще витратимо”, – стверджує Константинов.

Пособник окупантів закликав своїх підлеглих підготувати інформацію про “шкоду від перекриття Північно-Кримського каналу для екології, сільського господарства і підприємств Криму, а також для здоров’я жителів півострова”.

“Прошу підготувати візуальну картинку, зняти з квадрокоптера Північно-Кримський канал – як зараз він виглядає, в якому жахливому стані. Нам дісталася дуже серйозна екологічна проблема, яка виникла на місці колишнього каналу”, – підкреслив Константинов.

Також він виступив за оцінку збитку, нанесеного водним колапсом кримському сільському господарству.

“У нас фактично повністю ліквідована ціла галузь, яка займалася вирощуванням рису і поставляла більше 30% на всю Україну. Всі інші збитки, які понесли фермери в 2014, 2015 року, 2016 роках, пов’язані були з переорієнтування господарства; багато хто до цих пір несе ці збитки”, – заявляє окупант.

Також представники “кримської влади” хочуть включити в суму позову 50 млрд рублів, які в найближчі роки планує витратити РФ на рішення проблем водозабезпечення міст Криму.

Відповідачами нібито повинні будуть стати представники України, які підтримали водну блокаду захопленої Росією території.

Як ми вже розповідали раніше, в РФ заявили, що окупований Крим і Севастополь ніколи не повернуться до складу України.

А тим часом, у Путіна відреагували на заяву президента США Джо Байдена про Крим. Нагадаємо, напередодні в Вашингтоні заявили, що Америка ніколи не визнає анексію півострова, і продовжить допомагати Україні в протистоянні російської агресії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...