Європа в цьому році буде закрита для подорожей українців, – експерт

Європа в цьому році буде закрита для подорожей українців, – експерт
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Українцям не варто в цьому році розраховувати на поїздки до Європи, туристичний ринок вже орієнтується на такі країни як Туреччина, Болгарія, Хорватія, Чорногорія, Єгипет і Грузія.

Про це йдеться в матеріалі “РБК-Україна”.

Loading...

Так, віце-президент Української асоціації туристичних агентств Максим Дереза зазначає, що напрямок Туреччини може скласти до 80-90% від загального потоку відпочиваючих:

“Туристичний ринок України не чекає Європу в цьому році, більше орієнтується на Туреччину, яка може скласти до 80-90% від загального потоку туристів. Решта – Болгарія, Хорватія, Чорногорія, Єгипет, Грузія і т.д.”.

ПЛР-тест або COVID-паспорт: як українці зможуть подорожувати в 2021

Також, за його прогнозами, цей сезон пройде під знаком пандемії, і країни будуть відкривати свої кордони дуже обережно і не для всіх одразу:

“Ті країни, які вже зараз відкриті – ось на них і варто розраховувати, вони вже працювали в минулому році, сплеску заражень не було, можна запускатися знову”.

Як повідомлялося раніше, українці, які хочуть безкоштовно вакцинуватися проти коронавірусу, не зможуть обирати виробника препарату. При цьому якщо людина відмовиться від якоїсь конкретної вакцини, вона  втратить шанс на безкоштовну процедуру.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...