«Британський» штам коронавірусу смертоносніший на 64%, – вчені

«Британський» штам коронавірусу смертоносніший на 64%, – вчені
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

«Британський» штам коронавірусу приблизно на 64% смертоносніший за інші штами. Крім цього, він також легше поширюється.

Як говориться в матеріалі British Medical Journal, до такого висновку дійшли дослідники з різних установ Великобританії після аналізу даних понад 100 тисяч пацієнтів, у яких коронавірус фіксували з жовтня 2020 по січень 2021 року.

Loading...

За інформацією вчених, вірогідність померти від «британського» штаму коронавірусу вище від 32% до 104%, що в середньому становить 64%.

«У суспільстві смерть від COVID-19 як і раніше є рідкісним явищем, але” британський “штам підвищує цей ризик. Цей факт і його здатність швидше поширюватися робить новий варіант вірусу загрозою, до якої слід ставитися серйозно», – заявив провідний автор дослідження з Університету Ексетера у Великобританії Роберт Челлен.

В Україні фіксують третю хвилю коронавірусу.

Вчений з Інституту біохімії НАН України Володимир Галицький вважає , що весняна хвиля захворюваності триватиме до середини травня, а її пік припаде на початок квітня. При цьому добовий приріст нових підтверджених випадків коронавірусу може досягти позначки в 40 000, а число летальних випадків – 1 000.

Напередодні міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив , що якщо більше 13 областей по країні перейдуть до «червоної» зони і всі критерії будуть рости, доведеться оголошувати новий локдаун.

 

Джерело: Народна Правда