Польща звинуватила російського консула в поширенні COVID-19

Польща звинуватила російського консула в поширенні COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

Російський консул Ігор Ощепков, який в лютому був визнаний персоною нон грата в Польщі , отримавши позитивний тест на COVID-19, брав участь в масових заходах. Іншими словами, продовжував заражати поляків.

Про це заявив офіційний представник міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарін, передає RMF24.

Напередодні стало відомо, що генеральний консул Росії в Познані та його дочка отримали позитивний тест на коронавірус 21 січня. При цьому Ощепков не пішов на самоізоляцію.

“Результатом його дій могло стати зараження інших людей і виникнення нових спалахів захворювання. Діяльність, яка здійснюється дипломатом, поставила під загрозу здоров’я людей, які могли з ним контактувати”, – сказав Жарін.

Зокрема, Ощепкова бачили в громадському місці, коли він фотографував демонстрацію на захист Олексія Навального 23 січня в Познані. Поведінку російського дипломата в Польщі назвали небезпечною і безвідповідальною.

Нагадаємо, що Ощепков був визнаний персоною нон грата 8 лютого. Сталося це після оголошення польського консула в Санкт-Петербурзі персоною нон грата. Ощепков покинув Польщу 20 лютого.

Нагадаємо, в Україні фіксують третю хвилю коронавируса і пік захворюваності COVID-19 доведеться на початок квітня. За інформацією вчених з Інституту біохімії НАН України, нова хвиля буде значно стрімкіше, ніж осіння, і може стати національною катастрофою.

Джерело: Народна Правда