Резніков зізнався, що заважає Росії оголосити масштабну війну Україні

Резніков зізнався, що заважає Росії оголосити масштабну війну Україні
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Загроза повномасштабного вторгнення Росії в Україну зараз малоймовірна – Кремль не наважиться на глобальне загострення через економічні проблеми.

Про це в інтерв’ю “Обозревателю” заявив віце-прем’єр-міністр – міністр з питань тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

Loading...

“По-перше, вони економічно не готові, по-друге, українська армія у нас на сьогодні – це небо і земля в порівнянні з тією, що була до 2014 року. Це відроджена практично з нуля оновлена армія, з дуже серйозним ідеологічно-патріотичним настроєм “, – підкреслив віце-прем’єр.

Він також нагадав, що війну на Донбасі з 2014 року пройшли близько 500 тисяч українців, які за підсумком мають реальний бойовий досвід:

“Це 500 тисяч мобілізаційного потенціалу України. Плюс офіційно – 250 тисячний склад ВСУ і ще 50 тисяч бійців Нацгвардії. Я вже не кажу про інші патріотично налаштованих українців”.

При цьому він додав, що в Росії, де населення становить понад 100 млн, чисельність армії дорівнює 1,5 млн чоловік. Однак через величезних територій Кремль не зможе перекинути всі сили на кордон з Україною для масштабної війни.

Резніков раніше повідомляв , що загострення на Донбасі пов’язано з тим, що Росія хоче домогтися повного знищення України як держави.

Нагадаємо, глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив , що план мирного врегулювання ситуації на Донбасі, який підготували Україна і її західні партнери, готовий і чекає, коли Росія схвалить його, або відкрито заявить, що не хоче миру.

Екс-ватажок терористів «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив , що бойовики «ДНР» на окупованому Донбасі визнали значні проблеми з людськими ресурсами, і озброєнням, і технікою. У цьому вони звинуватили Росію і Міністерство оборони РФ зокрема.

Джерело: Народна Правда
загрузка...