Меркель, Маркл і Марченко: Кому з відомих жінок-політиків принесе успіх ера Водолія – західні ЗМІ

Меркель, Маркл і Марченко: Кому з відомих жінок-політиків принесе успіх ера Водолія – західні ЗМІ
Автор Желізняк Олександр в Новини

Початок ери Водолія через з’єднання Юпітера і Сатурна в відповідному знаку Зодіаку 20 березня принесе безліч змін в життя кожної людини. Журналісти одного із західних видань вирішили дізнатися, кому з всесвітньо відомих жінок в еру Великого з’єднання планет зірки обіцяють успішне майбутнє. На думку видання, найбільший успіх в цьому році очікує Ангелу Меркель, Меган Маркл і Оксану Марченко:

«Минулий 2020 рік став для світу роком хаосу і невизначеності, але, тим не менш, завершився небесним подією значного масштабу: великим з’єднанням Юпітера і Сатурна, двох найбільших планет в Сонячній системі. Це явище трапляється кожні 20 років, але ось тільки раз в 800 років ці планети зустрічаються в знаку Водолія (Повітря).

Loading...

Зараз точна дата початку ери Повітря залишається предметом дискусій: є припущення, що почнеться вона в конкретний день – 20 березня 2021-го року. Проте астрологи прогнозують на цей рік «щось приголомшливе».

А що може бути в світі ще більш вражаючим ніж жінка? Особливо, якщо ця жінка керує державою, впливає на маси? Ми вирішили дізнатися, кому з всесвітньо відомих жінок в еру Великого з’єднання планет зірки обіцяють успішне майбутнє.

Ангела Меркель (17 липня – Рак)

Меркель, Маркл і Марченко: Кому з відомих жінок-політиків принесе успіх ера Водолія – західні ЗМІ

Почнемо, мабуть, з однією з найпопулярніших світових жінок-політиків – Ангели Меркель. Складно уявити, що в світі хоч хтось може не знати про цю впливовову жінку, яка займає пост канцлера Німеччини з 2005 року.

В 2021 році астрологи радять її знаку бути більш уважним до деталей і ретельніше оцінювати свою роботу, а точніше – не знецінюваться. У нескінченній гонитві за результатом цього року Рак зобов’язаний зупинитися і похвалити себе за виконані праці. Тільки в такому перебігу подій знаку Ангели Меркель не грозить емоційне вигорання.

Також астрологи радять менш чутливо ставитися до життєвих перешкод, а розцінювати їх як можливості росту. Цього року Рак може виявитися в абсолютно незвичній для себе сфері, але вона виявиться настільки захоплюючою, що в подальшому може стати для Рака справою всього життя.

Оксана Марченко (28 квітня – Телець)

Меркель, Маркл і Марченко: Кому з відомих жінок-політиків принесе успіх ера Водолія – західні ЗМІ

Справжньою сенсацією прийшла весни для всього світу став прихід в українську політику відомої телеведучої Оксани Марченко. Ми звернули увагу на її персону невипадково – її чоловік – Віктор Медведчук – опозиціонер, одна з ключових фігур в українській політиці. Ім’я Марченко також часто пов’язують з Володимиром Путіним, тому що президент Росії став хрещеним для її дочки. Навесні 2021-го року що раніше не прагнула в політику Оксана Марченко буквально «оголосила війну» чинному президенту України Володимиру Зеленському. І такий результат подій після введення Зеленським санкцій проти Марченко та її чоловіка аж ніяк не випадковий.

В еру Водолія знак Оксани Марченко зобов’язаний відпустити всі свої проблеми і негативні думки щодо всіх сфер свого життя. Водолій бачить з яким перфекционизмом і сумлінністю Тельці виконують всі свої доручення, тому він як один з самих практичних знаків допомагатиме їм у всіх починаннях і звершеннях.

Зірки говорять, що ера Водолія в цьому році буде особливою для Оксани Марченко. За прогнозом вона зустріне багато цікавих людей, з якими зможе зав’язати ділові і дружні стосунки.

Цікаво, що успіх чекає Марченко і на особистому фронті – стосунки з коханою людиною вийдуть на абсолютно новий високий рівень.

Також зірки пропонують Тельцю виділяти собі більше часу на відпочинок, щоб запастися силами для нових важливих і цікавих проектів.

Меган Маркл (4 серпня – Лев)

Меркель, Маркл і Марченко: Кому з відомих жінок-політиків принесе успіх ера Водолія – західні ЗМІ

Не менш цікаво і успішно проведе еру Водолія дружина принца Гаррі, герцога Сассекського Меган Маркл. І поки в Великобританії королівська сім’я відходить від розгромного інтерв’ю Меган і принца – зірку «Форс-мажорів» чекає новий цікавий життєвий поворот.

Для представників знака Лева, ера Великого з’єднання стане чудовою нагодою для зростання творчого потенціалу. Меган Маркл отримає можливість спробувати себе в різних сферах мистецтва і її талант неодмінно буде відзначений на найвищому рівні.

В 2021 році Левам необхідно запастися терпінням, тому що новий рік обіцяє складнощі у відносинах з родиною. Всі конфлікти знаку Меган потрібно вирішувати мирно, навіть якщо думки суспільства буде йти в розріз з її особистим.

Очікується, що в новій астрологічної епосі фінансова ситуація у Меган буде хорошою. Їй слід задуматися над тим, щоб почати накопичувати кошти на майбутнє – адже в цьому році для цього будуть всі можливості ».

Джерело: Народна Правда
загрузка...