У ВООЗ заявили, що смертей від вакцини проти COVID у світі не виявлено

У ВООЗ заявили, що смертей від вакцини проти COVID у світі не виявлено
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що переваги вакцини AstraZeneca як і раніше переважують її ризики. В організації вимагають продовжувати вакцинацію, відзначаючи, що в світі не виявлено жодної смерті саме від вакцини.

Про це йдеться в заяві Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Відзначимо, напередодні ряд європейських країн призупинили вакцинацію препаратом AstraZeneca після випадків утворення тромбів у щеплених. В Австрії взагалі був зафіксували летальний випадок.

Однак в ВООЗ заявляють, що переваги вакцини переважують її ризики:

“Вакцинація від COVID-19 не знизить смертність від інших хвороб. Смертність з інших причин продовжиться, в тому числі після вакцинації, але без причинно-наслідкового зв’язку. Станом на 9 березня було введено більше 268 млн доз вакцини проти COVID-19. На сьогодні не виявлено випадків смерті від вакцини”.

Нагадаємо, Данія і Норвегія призупинили вакцинацію населення від COVID-19 препаратом AstraZeneca. Данія прийняла таке рішення після повідомлення про можливі побочні ефекти у вигляді утворення тромбів.

Вакцина против коронавірусу американської компанії Novavax показала ефективність 96,4%. На 86,3% вона ефективна проти британського штаму.

 

Джерело: Народна Правда