COVID атакує: все більше областей переходить до “помаранчевої” зони карантину

COVID атакує: все більше областей переходить до “помаранчевої” зони карантину
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Міністерство охорони здоров’я України оновило список зон карантину.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

У “червоній” зоні карантину залишаються чотири області – Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська і Чернівецька.

В “помаранчевій” зоні знаходиться вже 11 регіонів: Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

В “жовтій” зоні: Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Харківська та Херсонська області.

Норму в 60 госпіталізацій пацієнтів з COVID-19 на 100 тисяч населення перевищено в 9 регіонах: Києві (77,2), Вінницькій (122,7), Житомирській (96), Закарпатській (86,9), Івано-Франківській (123, 4), Миколаївській (90,3), Тернопільській (60,6), Хмельницькій (73,4) та Чернівецькій (89,4) областях. COVID атакує: все більше областей переходить до “помаранчевої” зони карантину

Нагадаємо, фармацевтична компанія AstraZeneca заявила , що не знайшла доказів утворення тромбів від їх вакцини. Як відомо, перші повідомлення про тромбах у людей, які отримали препарат AstraZeneca, надійшли з Австрії. Ряд європейських країн, включаючи Данію, призупинили її використання в очікуванні розслідування. Напередодні призупинила використання вакцини AstraZeneca Ірландія. Сталося це після нових повідомлень про тромбах у людей в Норвегії.

Напередодні у Всесвітній організації охорони здоров’я заявили , що переваги вакцини AstraZeneca як і раніше переважують її ризики. В організації вимагають продовжувати вакцинацію, відзначаючи, що в світі не виявлено жодної смерті саме від вакцини.

 

Джерело: Народна Правда
Теги: