Колишнє керівництво ПриватБанку підозрюють у розтраті 8,2 млрд гривень

Колишнє керівництво ПриватБанку підозрюють у розтраті 8,2 млрд гривень
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Національне антикорупційне бюро України оголосило нові підозри колишньому керівництву “ПриватБанку“. Так, топ-менеджмент банку підозрюється в розтраті 8,2 мільярдів гривень.

Loading...

Подробиці опублікувала прес-служба НАБУ.

Детективи НАБУ повідомили про підозру в розтраті 8,2 млрд гривень колишнім голові правління, його заступнику та керівнику департаменту міжбанківських операцій “ПриватБанку”.

Як повідомляється, напередодні націоналізації в грудні 2016 року, глава правління Олександр Дубілет розпорядився перевести 314,9 млн доларів з кореспондентського рахунку в одному з європейських банків в якості погашення заборгованості за раніше виданими акредитивами двом компаніям-агротрейдерам.

Для прикриття розтрати коштів і надання законності цій схемі колишні тому-менеджери банку підробили документи і провели фіктивне кредитування пов’язаної  з банком юридичної особи.

Таким чином, цю юридичну особу зробили боржником саме на ту суму, яку вивели через погашення акредитивів.

У схемі фігурують екс-заступник голови правління Людмила Шмальченко і екс-начальник департаменту міжбанківських операцій з прізвищем Конопкіна.

Як ми вже розповідали раніше, один з главнийх фігурантів справи «ПриватБанку» намагався втекти в Австрію після «зливу» інформації з Офісу генпрокурора.

Раніше, Мін’юст США звинуватив українського бізнесмена Ігоря Коломойського в розкраданні мільярдів доларів і відмиванні цих коштів на території їх країни.

Джерело: Народна Правда