Колишній голкіпер «Реалу» Ікер Касільяс оголосив про розлучення з дружиною

Колишній голкіпер «Реалу» Ікер Касільяс оголосив про розлучення з дружиною
Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Несподівана звістка від зіркового подружжя

Колишній голкіпер «Реалу» та «Порту» Ікер Касільяс та його дружина, радіоведуча, спортивна коментаторка Сара Карбонеро були однією з найпопулярніших зіркових пар Іспанії. Але 12 березня сталась несподіванка, яка приголомшила прихильників подружжя: Ікер та Сара одночасно розмістили на своїх сторінках в Instagram повідомлення про розлучення.

Loading...

Як сповіщає портал https://meta.ua/news/, подружжя опублікувало однакову світлину та супровідний текст. В заяві говориться про те, що віднині пара піде різними шляхами, проте вони пролягатимуть недалеко один від одного, бо Ікер та Сара залишаються батьками двох чудових синів.

Пара пишається, що протягом більш ніж десяти років кохання освітлювало їхнє життя, дарувало щастя, допомогло побудувати сім’ю. Попри розлучення, вони сподіваються, що взаємна повага, прихильність та дружба залишаться з ними назавжди.

Сара та Ікер підкреслили, що рішення, до якого вони прийшли – дуже виважене, прийняте за взаємною згодою, та додали що ця заява – єдині публічні слова, які будуть промовлені нині, або в майбутньому.На останок вони попросили поважати конфіденційність і не турбувати під час змін, які їх очікують, та подякували за розуміння.

Як розвивались стосунки Ікера Касільяса та Сари Карбонеро

Голкіпер «Реалу» та спортивна коментаторка познайомились у 2009 р., коли Сара освітлювала події на Кубку Конфедерацій. Спочатку дівчина недовірливо ставилась до залицянь Ікера, бо вважала футболістів надто легковажними в стосунках. Але спортсмен проявив наполегливість, і пара офіційно почала зустрічатись після Мундіалю-2010: саме тоді стався легендарний поцілунок в прямому ефірі.

Проте одружились вони лише через 6 років, коли вже стали батьками сина Мартина. Подружжю довелось пережити чимало складних моментів:

  • гострий інфаркт, який переніс Ікер в травні 2019 р.;
  • онкологічне захворювання, яке невдовзі виявили у Сари;
  • операцію та тривале лікування жінки.

Чоловік підтримував її на всіх етапах лікування, і буквально оселився в лікарні. Усім, хто їх бачив разом, здавалось, що ця пара здатна перемогти будь-які труднощі. Про те, вже в 2020 році інсайдери сповіщали, що Ікер та Сара живуть окремо: чоловік мешкає в мадридській квартирі, а жінка з дітьми в заміському будинку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...