Ляшко заразився COVID-19 після першого щеплення від коронавірусу

Ляшко заразився COVID-19 після першого щеплення від коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заразився коронавірусною інфекцією COVID-19. Деякий час назад, він отримав першу дозу вакцини Covishield.

Loading...

Про це чиновник написав на своїй сторінці в Facebook.

“Отримав позитивний ПЛР на ковід. Потрапив у той період, коли імунітет від щеплення ще не повністю сформований”, – пише головний санлікар.

Він нагадав, що як показує аналіз даних клінічних досліджень, ефективність вакцини після одноразової стандартної дози становить 76% з 22 по 90 день.

Рівень антитіл зберігається протягом цього періоду з мінімальним зниженням.

“У мене був тільки 13 день після щеплення, коли з’явилися симптоми, тому зрада скасовується. Але я впевнений, що саме завдяки вакцинації перебіг хвороби пройде без ускладнень і незабаром зможу повернутися до роботи”, – впевнений Ляшко.

Чиновник буде перебувати на лікарняному до відсутності:

  • клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом 3 днів, рахуючи з 10 дня від дати появи симптомів без лабораторного обстеження;
  • клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом 3 днів, рахуючи з 10 дня від дати забору матеріалу (при позитивному результаті на COVID-19 методом ПЛР) без лабораторного обстеження;
  • клінічних проявів гострого респіраторного захворювання, за умови отримання одного негативного результату тестування методом ПЛР.

Як ми вже розповідали раніше,в Україні з моменту старту кампанії з вакцинації населення проти COVID-19, було утилізовано приблизно 200 доз препарату Covishield.

Тим часом, у «помаранчевій» зоні знаходиться вже 11 регіонів: Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...