Школи в Україні знову переводять на дистанційку: список областей

Школи в Україні знову переводять на дистанційку: список областей
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

В “жовтій” та “оранжева” зонах карантинних обмежень рекомендується відправити учнів і студентів на дистанційне навчання. Тільки класи початкової школи можуть залишитися на очному навчанні.

Loading...

Відповідну заяву зробив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

На його думку, на дистанційне навчання варто відправити учнів 5-11 класів, студентів коледжів і училищ, а також вищих навчальних закладів.

Відзначимо, на сьогоднішній день, “оранжева” зона тепер складається з 11 регіонів – Києва, Вінницької, Донецької, Київської, Львівської, Миколаївської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

Решта регіонів України залишаються в “жовтій” зоні: Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Харківська та Херсонська області.

Також нагадаємо, з 22 березня всі школярі Миколаєва йдуть на дострокові двотижневі канікули, а з 17 березня учні 5-11 класів переходять на дистанційне навчання. Рішення пов’язане зі зростанням кількості хворих COVID-19.

Як ми вже розповідали раніше, Міністерство охорони здоров’я України оновило список зон карантину.

Також стало відомо, що карантин у «червоних» зонах епідеміологічної небезпеки через COVID-19, зможуть послабити тільки в разі стабілізації показників протягом не менше п’яти днів поспіль.

Джерело: Народна Правда
загрузка...