У Путіна заявили про “посяганні на територіальну цілісність РФ” через “Кримську платформу”

У Путіна заявили про “посяганні на територіальну цілісність РФ” через “Кримську платформу”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У МЗС Росії заявили, що участь будь-яких країн і організацій в ініціативі “Кримська платформа” будуть розцінюватися як недружній по відношенню до РФ крок, і як “пряме посягання на її територіальну цілісність”.

Таку заяву зробила представник МЗС РФ Марія Захарова, передає прес-служба російського зовнішньополітичного відомства.

Так, Захарова стверджує, що що всі зусилля Києва щодо повернення Криму нібито “є нелегітимними і не можуть сприйматися інакше, як загроза агресії проти двох суб’єктів Російської Федерації”.

“Ще раз нагадуємо, що будемо розглядати участь будь-яких країн і організацій у таких діях, включно з ініціативою “Кримська платформа”, як недружній щодо Росії крок, як пряме посягання на її територіальну цілісність”, – зазначено в повідомленні російського політика.

МЗС РФ закликало Київ, а також “інші держави, які підтримують українські ініціативи, до поваги законного вибору жителів Криму і дотримання територіальної цілісності Російської Федерації”.

Нагадуємо, Кримська платформа – це перша серйозна ініціатива Україниз деокупації півострова. На серпень 2021 року заплановано перший міжнародний саміт у Києві. Ряд зарубіжних партнерів України підтвердили зацікавленість в участі у Кримській платформі.

Як ми вже розповідали раніше, влада анексованого Криму збирається подати до суду на Україну через водну блокади, а сума позову може скласти 10-20 трлн рублів (136,75 – 273,5 млрд доларів).

Як ми вже розповідали раніше, США ніколи не визнають незаконну анексію Криму. А також, Вашингтон має намір продовжувати допомагати Україні в протистоянні російській агресії.

Джерело: Народна Правда