Вихід скандального фільму Bellingcat про найманців ПВК “Вагнер” перенесли

Вихід скандального фільму Bellingcat про найманців ПВК “Вагнер” перенесли
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Фільм-розслідування журналістів з Bellingcat про зрив української спецоперації із затримання російських найманців ПВК “Вагнер” , вихід якого анонсували на 15 березня, покажуть 5 квітня.

Про це розповів журналіст Дмитро Гордон, пише видання “Гордон”.

За його даними, вихід фільму перенесли через візит автора розслідування Христо Грозєва до Києва:

“Христо Грозєву подзвонили з Офісу президента і запросили його в Україну, пообіцявши йому охорону і пообіцявши йому тут надати цілий ряд людей, які нібито мають відношення до спецоперації по затриманню вагнеровців і дадуть свою точку зору, викладуть свою думку. І Христо Грозєв прилетів до України. Тому фільм не вийшов 15 числа, тому що він прилетів сюди, де розраховував зняти співробітників Офісу президента і інших людей”.

При цьому Грозєву, додав Гордон, не вдалося зустрітися з представниками ОПУ, і він зняв в Києві кілька інтерв’ю.

Нагадаємо, у грудні 2020 року Bellingcat анонсувало розслідування про зрив масштабної спецоперації із затримання в Білорусі бійців російської “ПВК Вагнера”, які брали участь в бойових діях на Донбасі і воювали проти ЗСУ.

Раніше в СБУ заявляли, що відмовляються коментувати чутки про нібито причетність до операції із затримання членів ППК «Вагнера» в Мінську. В СБУ підкреслили, що жоден співробітник відомства не брав участі в розмовах бойовиків з вербувальником, які нібито зафіксовані на аудіозаписах.

Президент України Володимир Зеленський назвав рішення Мінська про передачу «вагнеровців» Росії несправедливим, неприйнятним в дружніх міждержавних відносинах. За його словами, наслідки цього рішення будуть катастрофічними.

 

Джерело: Народна Правда