Кожен п’ятий випускник українських шкіл хоче вчитися за кордоном

Кожен п’ятий випускник українських шкіл хоче вчитися за кордоном
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

20% випускників українських шкіл хочуть здобути освіту в іноземних вузах.

Loading...

Про це свідчать дані соціологічного дослідження “Освіта в Україні: як українські школи пережили перші хвилі карантину”, передає “Інтерфакс-Україна”. Онлайн-дослідження проведено Українським інститутом майбутнього в партнерстві з “Нью Імідж Маркетинг Груп”.

За даними опитування, 32% українських випускників вважають, що краще навчаться в топовом українському вузі, ще 30% вважають, що навчаться необхідно тільки в Україні. При цьому 20% хочуть здобувати освіту тільки за кордоном, ще 20% не змогли відповісти.

61% респондентів назвали університет важливим простором соціалізації, пошуку друзів і майбутніх партнерів. 49% респондентів вважають, що в суспільстві склався певний стереотип про те, що освіта є запорукою успіху.

Напередодні дослідження LibertyReport.ai показало , що майже половина українців (46%) проти введення подвійного громадянства для громадян нашої країни.

Київський міжнародний інститут соціології та «Левада-центрі» провели опитування , яке показало, як насправді українці ставляться до Росії і навпаки.

 

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...