Смертність весняної хвилі COVID-19 в Україні побила “рекорд” осінньої – НАН

Смертність весняної хвилі COVID-19 в Україні побила “рекорд” осінньої – НАН
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Смертність весняної хвилі COVID-19 в Україні вже перевищила показники осінньої хвилі коронавірусної інфекції.

Як повідомляється на сайті НАН України, вчені вкрай стурбовані стрімким зростанням смертності від COVID-19 у країні.

Loading...

Так 12 грудня було зафіксовано середньотижневий рекорд смертності – 225 смертей на добу. Як підкреслюється, на той момент це було пов’язано із затримками внесення інформації до реєстру смертей.

“Насправді середньотижневе число зареєстрованих смертельних випадків ніколи не перевищувало 205 нових смертей на день. Сьогоднішнє ж число не пов’язане із затримками реєстрації нових смертельних випадків, тому можна стверджувати, що смертність цієї хвилі вже перевищила осінню”, – стверджують у НАН.

Тим часом, летальність від COVID-19 в Україні залишається близько 2,5% після пікового значення 3% на початку лютого, коли було зареєстровано мінімальну кількість нових випадків хвороби.

Як ми вже розповідали раніше, у Вінницькій області медики намагаються врятувати 3-річного Павла Лутковського, який перестав ходити і говорити після перенесеного ще рік тому коронавірусу.

У той же час, більше половини (51,5%) українців не мають наміру робити щеплення від COVID-19, тому що не довіряють вакцинам, які застосовуються в Україн.

Джерело: Народна Правда
загрузка...