США “вдарили” по Росії новими потужними санкціями

США “вдарили” по Росії новими потужними санкціями
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Сполучені Штати Америки (США) ввели нові торгові санкції проти Російської Федерації через отруєння відомого російського опозиціонера Олексія Навального і родини Скрипалів в британському Солсбері.

Loading...

Відповідне рішення опублікувала прес-служба Міністерства торгівлі США. Як повідомляється, санкції вводяться через застосування РФ хімічної зброї проти своїх громадян.

Санкції передбачають нові експортні обмеження на товари, пов’язані з національною безпекою.

“Застосовуючи незаконні нервово-паралітичні речовини проти дисидентів як всередині, так і за межами своїх кордонів, російський уряд діяв, грубо порушуючи свої зобов’язання з Конвенції про заборону хімічної зброї, і безпосередньо піддавав власних громадян і громадян інших країн смертельному ризику”, – зазначено в заяві.

Також у заяві підкреслюється, що Міністерство торгівлі прагне обмежими доступ РФ до секретних технологій США, які можуть бути використані для її підривної діяльності в області хімічної зброї.

Як ми вже розповідали раніше, ЄС ще на рік продовжив санкції по відношенню екс-президента України Віктора Януковича і його оточення.

А також, офіційний Євросоюз підтримав рішення США про введення санкцій відносно українського олігарха Ігоря Коломойського.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...