Суд відмовився випускати Стерненка з-під варти

Суд відмовився випускати Стерненка з-під варти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Активіст Сергій Стерненко продовжить знаходитися під вартою до вступу обвинувального вироку про розбій і викрадення. Як відомо, Приморський районний суд Одеси 23 лютого засудив Сергія Стерненка до 7 років і 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна у справі про викрадення Сергія Щербича.

Про це у себе в Facebook повідомляє кореспондент “Радіо Свободи” Михайло Штекель.

“Активісту і відеоблогеру Сергію Стерненку відмовили у звільненні з під варти до вступу обвинувального вироку про розбій і викрадення. Захисники подали апеляцію, за моїми підрахунками засідання буде за кілька тижнів. А поки будемо ходити на суди по вбивству під час (за словами Сергія) самозахисту”, – йдеться в повідомленні.

Напередодні Стерненко оприлюднив у себе в Facebook листа, в якому назвав себе заручником системи. Він також відзначав, що до апеляції повинен перебувати на волі:

“Уже два тижні я перебуваю за ґратами, будучи заручником антиправової, антилюдської системи, яка панує в нашій з вами Україні. Тримання мене в СІЗО є незаконним, адже суддя-сталініст самовільно мене відправив сюди своїм переписаним вироком, в той час, як у мене і так вже був запобіжний захід – застава. Крім того, я вже подав апеляційну скаргу на вирок, що автоматично припиняє його виконання. Тобто за законом, я вже до апеляції повинен бути на свободі. Однак ручним суддям плювати на Право, тому я і далі безпідставно сиджу в тюрмі “.

Нагадаємо, Стерненка звинуватили в розбійному нападі , викраденні людини, а також незаконному зберіганні вогнепальної зброї. Прокурори вимагали для нього 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Також повідомлялося, що Стерненка перевели в окрему камеру Одеського СІЗО.

Джерело: Народна Правда