“Мозоль, яка дратує Росію”: Жириновський загрожує Києву бомбардуваннями

”Мозоль, яка дратує Росію”: Жириновський загрожує Києву бомбардуваннями
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Скандальний лідер Ліберально-демократичної партії Росії Володимир Жириновський прогнозує загострення ситуації на Донбасі в найближчому майбутньому.

В інтерв’ю радіо “Комсомольская правда” політик заявив , що на Донбасі може статися провокація, яка обернеться великою кількістю жертв і “кінцем” України.

При цьому провокацію, заявив Жириновський, готує Україна, але на неї буде “моментально дан удар у відповідь – зустрічну відповідь”. Цікаво, що політик не став відповідати на питання, чи буде ця відповідь з боку Росії:

“Я можу одне сказати, що всі військові підрозділи, готові до удару на Донецьк або Луганськ, будуть знищені протягом однієї години. І тому мені б хотілося порадити солдатам української армії дезертирувати, перейти російський кордон, виїхати вглиб України, бігти за кордон інший – в Білорусь. Але зберегти своє життя. Тих, кого закликають у збройні сили, уникати цього. Ви – гарматне м’ясо. Їм наплювати на вас, чиновникам в Києві. Та й жителям Києва я б порадив почати розмін своїх квартир, їхати в Росію. Київ теж може опинитися в  зоні бомбардувань і будь-яких провокацій “.

Він також додав, що ситуація в Україні може розгортатися за сценарієм Югославії:

“Вони готуються, готуються, в кінці кінців будуть намагатися бомбити Донецьк. Але у Донецька є захист. На Донбасі величезна кількість громадян, які мають російське громадянство. Удар буде такий нищівний, що в НАТО нічого не зрозуміють. Байден перелякається, куди-небудь … під столом буде битися в судомах. І в кінцевому підсумку, можливо, це призведе до кінця України. Це така мозоль, яка дратує Росію “.

Як повідомлялося раніше, влада анексованого Криму збирається подати в суд на Україну через водну блокади, а сума позову може скласти 10-20 трлн рублів (136,75 – 273,5 млрд доларів).

Напередодні прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Росія виключає можливість проведення нового референдуму про статус окупованого Криму. При цьому Кремль продовжить «захищати російськомовне населення» на Донбасі.

 

Джерело: Народна Правда