Партнер Зеленського розповів всю правду

Партнер Зеленського розповів всю правду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Як Зеленський вперше побачив півмільйона доларів готівкою, чи купував кокаїн в 2002 році і хто кришує корупцію в СБУ – про все розповів давній партнер президента Геннадій Лазутін.

Відео в мережу злив нардеп Гео Лерос.

Loading...

Лазутін зокрема розповів, як у 2002 році возив готівкою півмільйона доларів, які прогонялися через «донецьких». Це була оплата від телеканалу «Інтер» за програми «кварталу». За його словами, схему обналу організував Баканов, безнал йшов через Валерія Хорошковського, який в ті роки був одним з акціонерів Інтеру. А готівку Зеленському та компанії привозив Геннадій Лазутін.

«Ваня їм робить схематоз. Хорошковський валить гроші по безналу, кешем не дає. Ваня їм робить послуги, туди-сюди. Ми на Донецьк, донецькі пацани – вони ж конкретні і привозять в кульках. Я: ну перегрузіть або в спортивну сумку. А вони – у нас сумки немає. Я: 500 тисяч доларів привезли, а сумки немає? Я кажу, ось у мене є спортивна сумка, з якої я завжди у відрядження їздив», – згадує Лазутін.

За його словами, Зеленський і його соратники ніколи до цього не бачили такої суми в доларах, які привезли в спортивній сумці.

«Я ж привожу туди, до Сані (Бєляєва) на Рудики. Коротше, Вова, Шефір Серьога. Я кажу: пацани, кеш. Вони: че так мало? Я: тут не мало, тут дох … відкриваю сумку, вони дивляться – вони перший раз у 2002 році побачили в вакуумних упаковках по 100 тисяч доларів», – розповідає Лазутін.

«Вони перший раз з Шефіром Серьогою побачили. Ну вони зараз, звичайно, бачили і не таке. Коротше, я відкриваю, а там в вакуумних упаковках лежать 5 там цих ось в ряд, ну 500 тисяч», – згадує Геннадій Лазутін.

На питання, чи купили вони тоді кокаїн, Лазутін уточнив, що тоді вони ще не витрачали на це гроші: «це зараз вони вже розбираються, думаю, по запаху – це колумбійський або коста-риканський», – каже Лазутін.

За словами Геннадія Лазутіна, після перемоги Зеленського на виборах президента всю компанію «вбудували» в структуру СБУ, яку і очолив друг дитинства Зеленського і головний «схемщик» «Кварталу» Іван Баканов.

«Є у мене партнер Саша Бєляєв. Він вже СБУшників квитками на еб … ть яку суму. Ваня (Баканов) все вирішує через Першого. Хто б тобі що не пи … в. Вирішує Перший і Серьога Шефір», – розповідає Лазутін на відео.

«Ти хочеш сказати, що ось Зеля, всі питання через нього. Що він ні з ким не радиться, сам включив мізки і приймає?», – уточнює співрозмовник.

«Може, він з кимось радиться, я не знаю. Але без Зєлі жодне нах … кадрове рішення не проходить по Службі точно», – відповідає Лазутін.

Олександр Бєляєв – чоловік сестри дружини Івана Баканова. А Іван Баканов і Володимир Зеленський взагалі виросли в одному криворізькому дворі, ходили в одну школу і вчилися в одному інституті.

«Баканов виділив тепер вже своєму раднику Бєляєву державну охорону. Його внесли в так званий стоп-список у реєстрах. Це своєрідна індульгенція і недоторканність. Коли всі, хто цікавитиметься Бєляєвим, будуть підпадати під спеціальний моніторинг СБУ», – пояснює нардеп Гео Лерос.

Джерело: Народна Правда