Путін у річницю захоплення Криму зробив загрозливу заяву про Україну

Путін у річницю захоплення Криму зробив загрозливу заяву про Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Росії Володимир Путін заявив, що не дозволить використовувати територіальні “щедрі подарунки” для нанесення шкоди РФ, особливо в контексті питання України і Криму.

Loading...

Відповідну заяву глава Кремля зробив на виступі в Лужниках з нагоди сьомої річниці захоплення півострова.

Він заявив, що в розвалі СРСР винні більшовики, які позбавили Росію геополітичних переваг. У той же час Москва нібито готова жити в нових умовах.

“Більш того, ми розглядаємо наших сусідів не просто як сусідів, близьких по географії. Ми розглядаємо ці народи як братські нам народи, готові підставити їм плече і лікоть … Але ми ніколи не погодимося тільки з одним – щоб хтось дозволив собі використати щедрі подарунки Росії для нанесення шкоди самій Російській Федерації. Сподіваюся, це буде почуто”, – стверджує Путін.

Нагадаємо, 18 березня 2014 року на тлі політичної кризи і Революції гідності в Україні Росія нібито “узаконила” анексію українського Криму на підставі результатів “референдуму”.

Як ми вже розповідали раніше, РФ виключає можливість проведення нового референдуму щодо статусу окупованого Криму. При цьому Кремль продовжить «захищати російськомовне населення» на Донбасі.

Також стало відомо, що проблеми з водою в окупованому Криму будуть загострюватися, що може спровокувати Росію на ще більшу агресію проти України.

Джерело: Народна Правда