У ТКГ оцінили шанси повномасштабної війни на Донбасі

У ТКГ оцінили шанси повномасштабної війни на Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У “армій ДНР і ЛНР” немає шансів йти штурмом на бійців ООС на Донбасі без підтримки Росії, адже в разі такого сценарію вони будуть знищені. Одночасно з цим в Росії зараз немає раціональних причин переводити конфлікт в повномасштабний.

Таку заяву в ефірі телеканалу “Україна 24” зробив радник глави української делегації в Тристоронньої контактній групі по Донбасу Олексій Арестович.

Loading...

На його думку, Росія в разі відкритого нападу нарветься на реакцію міжнародної спільноти:

“У них немає рішучої переваги над українською армією. Це буде кривава бійня для обох сторін, яка не дає їм шансів вирішити військові завдання таким чином, щоб це могло принести значні політичні досягнення”.

При цьому Арестович зазначив, що “є друга сторона – світ створений з конфліктів, які починалися з ірраціональних причин, і така загроза завжди є”.

“Поки можу сказати наступне: без того, щоб втрутилася російська військова машина, шансів на успіх у Першого і Другого армійського корпусу збройних сил Росії, які вони через непорозуміння називають” арміями ЛНР і ДНР “, немає ніяких. Ми їх знищимо при будь-якій спробі наступати “, – підкреслив представник ТКГ.

Метою провокацій бойовиків на Донбасі, пояснив він, є тиск на ЗСУ. Це створює ефект загрози війни, що так необхідно для досягнення певних поступок.

Напередодні прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив , що Росія виключає можливість проведення нового референдуму про статус окупованого Криму. При цьому Кремль продовжить «захищати російськомовне населення» на Донбасі.

А заступник голови адміністрації президента Росії Дмитро Козак заявив , що у Києва немає нового мирного плану з врегулювання ситуації на Донбасі.

Джерело: Народна Правда