Українців протестують на антитіла до коронавірусу

Українців протестують на антитіла до коронавірусу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Українців хочуть перевірити на наявність антитіл до коронавірусу . Це дозволить епідеміологам отримати краще уявлення того, скільки людей зіткнулися з вірусом.

Про це під час прес-конференції заявив генеральний директор Центру громадського здоров’я Роман Родина, пише “РБУ-Україна”.

Loading...

Родина не виключає, що частина населення могла перехворіти на COVID-19 безсимптомно і не звертатися за медичною допомогою:

“Це робиться, щоб епідеміологи знали, яка точна кількість людей зіткнулася з вірусом. Наявність антитіл класу G у людини свідчить, що вона тим чи іншим чином зіткнулася з інфекцією COVID-19. Можливо,  перехворіла безсимптомно”.

Як повідомлялося раніше, Харківська область, станом на 18 березня, знаходиться в «жовтій» зоні карантину, але незважаючи на це, місцеві лікарі вже зізнаються , що в лікарнях немає місць і, що гірше, кисню.

З 20 березня влада Києва посилюють карантин в місті через новий спалах COVID-19. Нові обмеження, максимально наближені до обмежень «червоної» карантинної зони, вводять на три тижні – до 9 квітня включно.

 

Джерело: Народна Правда