ФСБ повідомила про затримання “прихильників українських радикалів”

ФСБ повідомила про затримання “прихильників українських радикалів”
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Росії ФСБ повідомила про затримання “прихильників українських радикалів”.

Loading...

Як повідомляє “РБК”, за версією слідства, підозрювані нападали на громадян, «які ведуть асоціальний спосіб життя, без певного місця проживання». Те, що відбувається вони знімали на телефон і потім викладали відео в інтернет. Затримання провели в Геленджику і Ярославлі.

Російські журналісти повідомляють, що всього ФСБ затримала “14 учасників українського молодіжного радикального неонацистського спільноти МКУ”. Групу організував громадянин України Краснов Єгор.

13 осіб були затримані в Геленджику, ще один – в Ярославлі. У будинках у затриманих знайшли «значна кількість нацистських матеріалів, холодна зброя, засоби зв’язку, що містять інструкції з виготовлення саморобних вибухових пристроїв та вогнепальної зброї».

Силовики заявляють, що в 2018 році житель Геленджика разом з однодумцем створив екстремістську організацію, «основною діяльністю якої було вчинення злочинів щодо осіб, які ведуть асоціальний спосіб життя, без певного місця проживання, а також розпалювання ненависті і ворожнечі за національною ознакою». У період з листопада 2019 по грудень 2020 року підозрювані нападали на громадян, знімали це на камеру телефону і потім викладали в інтернет.

Раніше Служба безпеки України повідомила про викриття українських громадян, які були завербовані ФСБ РФ. Вони збирали секретні відомості про боєготовність і забезпеченні ЗС України.

Також Служба безпеки України викрила в Києві осередок міжнародної терористичної організації «Ісламська держава».

 

Джерело: Народна Правда
Теги: