Крутився біля журналістів і стежив за пошуками: з’явилося відео про вбивцю 7-річної Маші Борисової

Крутився біля журналістів і стежив за пошуками: з’явилося відео про вбивцю 7-річної Маші Борисової
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Херсонській області в селі Щасливе триває розслідування вбивства 7-річної Маші Борисової. Місцевий житель, який вже зізнався в злочині, викрав дитину, поглумився над нею і задушив, а потім ховав тіло дитини протягом декількох днів.

У мережі з’явилося відео про роботу волонтерів ГО “кращі люди Одеси” видно і вбивцю Марії, передає 7 канал.

Так, на відео можна побачити, що підозрюваний часто знаходився біля журналістів і пошукачів і холоднокровно спостерігав за пошуком дівчинки. На кадрах відео видно, що місцеві жителі охоче спілкуються з волонтерами.

62-річний Микола, який підозрюється в скоєнні злочину, стоїть осторонь, курить і уважно слухає, що говорять його односельці. Він абсолютно холоднокровно слухав слова про те, що дівчинку могли викрасти.

“Дівчинка була дуже ласкава, довірлива. Вона могла до будь-якого сісти в машину, у транспорт. У нас немає в селі злісних людей, які могли б підняти руку на дитину. Я тут 28 років живу. У нас немає таких ненависних людей”, – розповіла мешканка Щасливого в присутності підозрюваного.

Відео було знято 10 березня. Дівчинка на той момент вже була мертва і 11 березня її тіло було підкинуто в одну з сільськогосподарських будівель, яку раніше обшукували не один раз.

Як ми вже розповідали раніше, 62-річний житель села Щасливе Херсонської області зізнався у вбивстві Маші Борисової.

А також, місцеві жителі розповідають, що підозрюваний тримав в страху все село, відрізнявся неадекватністю, демонстрував дітям геніталії. При цьому деякі не вірять в те, що вбив Машу саме він, люди погоджуються, 62-річний Микола був неадекватним, але на вбивство не здатний.

Джерело: Народна Правда