Локдаун не стоятиме на заваді приїзду заробітчан в Європу

Локдаун не стоятиме на заваді приїзду заробітчан в Європу
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Незважаючи на те, що Європа буде в цьому закритою для мандрівників з України , заборона не торкнеться заробітчан. За словами представника рекрутингової компанії з працевлаштування українців за кордоном, таке рішення в країнах ЄС прийняли, враховуючи гіркий досвід минулого року в аграрному секторі.

Про це експерт розповіла в ефірі “Сегодня”.

Loading...

Уже відомо, що карантин посилюють у всьому ЄС, локдаун продовжують в Німеччині, Іспанії, Франції, Італії, Чехії, Угорщини. З 20 березня по 9 квітня Польща закриває музеї, готелі, торговельні центри, басейни і тренажерні зали. У Болгарії з 22 березня можна буде купити тільки продукти харчування, ліки, і здати одяг в хімчистку.

Проте, за словами Юлії Веселівської, в країни мають намір допускати українських трудових мігрантів, в тому числі і з низькою кваліфікацією, щоб допомагати збирати врожай.

“Навчені гірким досвідом минулого року, коли просто аграрний сектор позбувався врожаю, коли все пропадало, в цьому році будуть робити все, щоб сезон був врятований і щоб аграрний сектор запрацював”, – заявила вона.

Відзначимо, затребувані в Європі не тільки трудові мігранти для збору врожаю. Так, є попит і на зварювальників, токарів, електромонтажників.

Експерт підкреслила, що в країнах ЄС кожному в разі зараження COVID-19 буде надано доступ до медицини, незалежно, іноземець це або громадянин цієї країни.

Як повідомлялося раніше, приїзд паломників з Ізраїлю до Умані на святкування Рош ха-Шана буде можливий при наявності документів, які підтвердять вакцинацію від коронавируса – COVID-паспорта.

За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 10 959 осіб. Всього з початку кампанії по вакцинації щеплено 92 714 осіб, другу дозу препарату отримав тільки 1 людина.

За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 10 959 осіб. Всього з початку кампанії з вакцинації щеплено 92 714 осіб, другу дозу препарату отримала тільки 1 людина.

Джерело: Народна Правда