Росія вивела всі свої підводні човни в Чорне море: що відбувається

Росія вивела всі свої підводні човни в Чорне море: що відбувається
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Росія напередодні масштабних навчань НАТО вивела на бойове чергування в Чорне море 6 своїх підводних човнів.

Про це повідомляє “РИА Новости”.

Loading...

“Все підводного човна Чорноморського флоту виконують поставлені завдання за межами місць базування. Жодного підводного човна в базі немає”, – сказав командувач Чорноморського флоту, віце-адмірал Ігор Осипов.

Старший офіцер бригади підводних човнів ЧФ капітан 1 рангу Анатолій Варочкін також заявив, що всі підводні човни перебувають в море.

“Це безпрецедентний випадок, якого немає ані на флотах Російської Федерації, ані на флотах іноземних держав. Усі шість сучасних підводних човнів виконують різні завдання в морі”, – сказав він.

Як відомо, 19-29 березня в Чорному морі пройдуть міжнародні навчання НАТО “Sea Shield 21”. Генштаб ВМС Румунії повідомив, що в навчаннях візьмуть участь 18 бойових кораблів і 10 літаків з восьми країн альянсу, включаючи США.

У січні російський опозиціонер Олексій Навальний опублікував відео про гігантський палаці Володимира Путіна на березі Чорного моря під Геленджик. Після цього українські журналісти знайшли у російського президента ще один палац – на території окупованого Криму. 

Зараз журналісти пишуть про шикарне  високогірне шале – резиденцію «Ачипсе» біля курорту Червона поляна в Краснодарському краї.

 

Джерело: Народна Правда