У Грузії померла 27-річна медсестра, яка впала в кому після вакцинації препаратом від AstraZeneca

У Грузії померла 27-річна медсестра, яка впала в кому після вакцинації препаратом від AstraZeneca
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Ще одна людина померла після вакцинації препаратом від компанії AstraZeneca . На цей раз трагедія сталася в Грузії, там впала в кому після уколу 27-річна медсестра. Сьогодні вона померла.

Про це повідомляє телеканал Rustavi 2.

Все сталося в грузинському місті Ахалцихе. Медсестра клінік Імеді Мегі Бакрадзе за годину до вакцинації закликала місцевих жителів робити щеплення проти коронавірусу:

“У тисячі речей є протипоказання, у тисячі ліків, тому я не думаю, що це так небезпечно, як дехто каже. Я закликаю всіх пройти вакцинацію”.

Однак після уколу молода жінка впала в кому після того, як у неї розвинувся анафілактичний шок.

За інформацією видання, у жінки зупинилося серце. Лікарі не змогли нічим їй допомогти. Стан Бакрадзе розцінювався, як важкий.

Як відомо, перші повідомлення про тромби у людей, які отримали препарат AstraZeneca, надійшли з Австрії. Ряд європейських країн, включаючи Данію, призупинили її використання в очікуванні розслідування. Напередодні призупинила використання вакцини AstraZeneca Ірландія. Сталося це після нових повідомлень про тромби у людей в Норвегії.

Напередодні у Всесвітній організації охорони здоров’я заявили , що переваги вакцини AstraZeneca як і раніше переважують її ризики. В організації вимагають продовжувати вакцинацію, відзначаючи, що в світі не виявлено жодної смерті саме від вакцини.

Фармацевтична компанія AstraZeneca заявила, що не знайшла доказів утворення тромбів від їх вакцини.

19 березня низка країн ЄС відновили вакцинацію препаратом від AstraZeneca.

 

Джерело: Народна Правда