У ВООЗ стверджують, що користь вакцини AstraZeneca переважує ризики

У ВООЗ стверджують, що користь вакцини AstraZeneca переважує ризики
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

Комітет Всесвітньої організації охорони здоров’я з безпеки вакцин прийшов до висновку, що користь вакцини AstraZeneca переважує ризики. Однак державам рекомендували продовжувати моніторити повідомлення про можливі побічні ефекти.

Loading...

Відповідну заяву оприлюднила прес-служба ВООЗ.

“Вакцина AstraZeneca від захворювання COVID-19, включаючи вакцину Covishield, продовжує мати позитивний профіль в тому, що стосується користі і ризиків, володіючи величезним потенціалом запобігання інфікування і зниженню смертності в світі”, – зазначено в повідомленні.

Також у ВООЗ рекомендують надати медпрацівникам відповідну освіту, щоб вони могли розпізнавати ознаки і симптоми всіх серйозних побічних ефектів після вакцинації будь-яким препаратом.

Всім країнам рекомендується продовжувати моніторинг безпеки всіх вакцин від COVID-19 і сприяти повідомленнями про ймовірні побічні ефекти.

У ВООЗ відзначили, що на сьогоднішній день в Європі було введено понад 20 млн доз вакцини AstraZeneca, а в Індії – понад 27 млн доз вакцини Covishield (вакцина AstraZeneca, розроблена Інститутом сироватки Індії).

Як ми вже розповідали раніше, 18 березня в Україні проти COVID-19 було щеплено 10 959 осіб. Всього з початку кампанії з вакцинації щеплено 92 714 осіб, другу дозу препарату отримав тільки 1 людина.

А також, ще одна людина померла після вакцинації препаратом від компанії AstraZeneca. На цей раз трагедія сталася в Грузії, там впала в кому після уколу 27-річна медсестра. Сьогодні вона померла.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...