Україна внесла у “червону зону” 44 країни: повний список

Україна внесла у “червону зону” 44 країни: повний список
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Міністерство охорони здоров’я оновило список країн “червоної” і “зеленої” зон за рівнем захворюваності COVID-19. Так, з “червоної” зони були виключені сім країн.

Loading...

Відповідні дані були опубліковані на сайті МОЗ. Тепер “червоний” список складається з 44 країн, а минулого тижня тут знаходилася 51 країна.

З “червоної” зони вибули – Об’єднані Арабські Емірати, Мальдіви, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Литва, Ліхтенштейн і Чилі.

У “зеленій” зоні знаходяться такі туристичні країни, як Грузія, Єгипет, Марокко, Домініканська Республіка, Таїланд, Туреччина, Танзанія, Туніс, Хорватія і Шрі-Ланка.

У “червоній” зоні залишаються – Болгарія, Чорногорія, Чехія, Угорщина, Кіпр, Польща, Албанія.

У “червону” зону включають ті країни, де показник захворюваності COVID-19 перевищує показники України. Станом на 19 березня в Україні цей показник становить 354,5.

При в’їзді в Україну з країн “червоної” зони необхідно проходити самоізоляцію/карантин за допомогою додатка “Дія”. Її можна достроково завершити після отримання негативного тесту на COVID-19.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні вже масово продають фальшиві довідки про негативному тесті на коронавірус . Липові документи можна придбати за ціною від 900 до 1500 грн.

А також, ще одна людина померла після вакцинації препаратом від компанії AstraZenec a. На цей раз трагедія сталася в Грузії, там впала в кому після уколу 27-річна медсестра. Сьогодні вона померла.

Джерело: Народна Правда