Кабмін змінив порядок роботи транспорту в “червоних” зонах: повноваження передали місцевій владі

Кабмін змінив порядок роботи транспорту в “червоних” зонах: повноваження передали місцевій владі
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Кабінет міністрів змінив порядок роботи транспорту в регіонах з “червоним” рівнем епідеміологічної небезпеки – обмеження буде встановлювати місцева влада.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Відтепер регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийматимуть рішення про заборону регулярних/нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним і залізничним транспортом.

Виняток становлять:

  • транзитні перевезення;
  • перевезення легковими автомобілями, де кількість пасажирів, включаючи водія, не більше 5-ти осіб без урахування дітей у віці до 14 років;
  • перевезення службовим / орендованим автотранспортом підприємств, установ в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які проінформовані не менше ніж за 2 дні органи Нацполіціі;
  • перевезення пасажирів автотранспортом міжнародного сполучення при наявності підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, проведеного не більше ніж за 48 годин.

Також окремим рішенням державної комісії ТЕБ та НС буде вводитися заборона на посадку пасажирів в автомобільний або залізничний транспорт міжобласного сполучення, крім спеціальних залізничних рейсів.

Як відомо, міністерство охорони здоров’я 22 березня оновило список карантинних зон в Україні. У «червоній» зоні: Київ, а також Київська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Одеська та Чернівецька та Сумська області.

Столичні маршрутки, незважаючи на карантинні обмеження, переповнені .

 

Джерело: Народна Правда