У Росії заявили, що Путін готує громадянську війну

У Росії заявили, що Путін готує громадянську війну
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Російський президент Володимир Путін використовує тактику Гітлера, який почав Другу світову. Зараз Росія готує жорстоку громадянську війну.

Таку заяву в інтерв’ю “Радіо Свобода” зробив російський опозиційний політик, лідер руху “Союз Правих Сил” Леонід Гозман.

Loading...

“Гітлер не відразу почав Голокост, а спочатку пояснив, скільки бід від цієї жахливої нації для німецького народу. Коли він це пояснив, тоді можна було почати”, – пояснив він.

Політик також додав, що спочатку Путін “шукав слова – “шакалящие у посольств”, “национал-предатели””, взятые ” взяті з промови Гітлера”.

“Потім з’явилася” п’ята колона “. Гарне слово. Зрозуміло, що це – вороги. А” іноземний агент “- це просто псевдоюридичне оформлення цієї справи. Вони готують громадянську війну, вони готують насильство”, – уклав він.

Напередодні російський історик, публіцист і політичний аналітик Валерій Соловей заявив , що Володимир Путін більше не в змозі виконувати обов’язки російського президента за станом здоров’я. Зараз в Кремлі розглядає варіанти передачі влади, серед можливих кандидатів «дочка» Путіна Катерина Тихонова.

У січні російський опозиціонер Олексій Навальний опублікував відео про гігантський палаці Володимира Путіна на березі Чорного моря під Геленджик. Після цього українські журналісти знайшли у російського президента ще один палац – на території окупованого Криму. Зараз журналісти пишуть про шикарному високогірному шале – резиденції «Ачипсе» біля курорту Червона поляна в Краснодарському краї.

 

Джерело: Народна Правда