Вакцинація від COVID: українцям виплачуватимуть компенсацію за побічні ефекти

Вакцинація від COVID: українцям виплачуватимуть компенсацію за побічні ефекти
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Українцям будуть виплачувати компенсацію за небезпечні побічні ефекти, які виникають при вакцинації від коронавірусу. З цією метою планується створення спеціального компенсаційного фонду.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента України.

Loading...

Президент Володимир Зеленський на нараді в понеділок, 22 березня, повідомив, що планує якомога швидше підписати прийнятий парламентом 19 березня закон, згідно з яким держава бере на себе відповідальність за наслідки після щеплення проти коронавірусу.

На виконання закону Кабмін своєю постановою створить спеціальний компенсаційний фонд, в якому будуть акумулюватися кошти для проведення відповідних виплат.

Додамо, уряд працює над тим, щоб якомога швидше отримати обіцяні вакцини від COVID-19. Зараз домовленості є не тільки в рамках програми COVAX, але і по вакцинам Covishield, Sinovac, Pfizer.

Кабінет міністрів змінив порядок роботи транспорту в регіонах з «червоним» рівнем епідеміологічної небезпеки – обмеження будуть встановлювати місцеві влади.

Міністерство охорони здоров’я 22 березня оновило список карантинних зон в Україні. У «червоній» зоні: Київ, а також Київська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Одеська та Чернівецька та Сумська області.

 

Джерело: Народна Правда