Військовий експерт оцінив ймовірність наступу Росії з Криму

Військовий експерт оцінив ймовірність наступу Росії з Криму
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Відносини Києва і Москви загострилися. Москва використовує агресивну риторику, даючи зрозуміти, що не дозволить Україні відновити територіальну цілісність держави і, якщо буде потрібно, надасть підтримку Донецьку і Луганську. Стосується Криму, на Україну тиснуть в питаннях постачання водою.

При цьому в інтерв’ю “Апострофу” військовий експерт Олег Жданов заявив, що Росія просто агресивно блефує, щоб вивести з рівноваги влади України:

Loading...

“Для того, щоб подати воду до Криму, потрібно брати шлюзи, а для цього напрямок удару повинний йти по лінії Мелітополь-Енергодар. Другий напрямок – наступ на Херсон. Ударне угруповання повинно бути в межах 100 тис. чоловік, так як фронт буде дуже глибоким. Йдеться про повноцінну війну, за яку Кремль в першу чергу буде карати ЄС на чолі з Німеччиною, яка категорично не зацікавлена в масштабному конфлікті в Європі і нових потоках біженців “.

У той же час спостерігачі відзначають, що зараз у кремлівського керівництва бойової дух не на найвищому рівні.

Російський опозиційний політик, лідер руху «Союз Правих Сил» Леонід Гозман раніше заявив , що Росія готує жорстоку громадянську війну.

Напередодні російський історик, публіцист і політичний аналітик Валерій Соловей заявив , що Володимир Путін більше не в змозі виконувати обов’язки російського президента за станом здоров’я. Зараз в Кремлі розглядає варіанти передачі влади, серед можливих кандидатів «дочка» Путіна Катерина Тихонова.

 

Джерело: Народна Правда